Apie Mus
"Mūsų tikslas – atrasti tai, dėl ko jums vėl ir vėl norėsis įjungti šviesą!"
INOVATYVUS ŠVIESOS DIZAINAS
NANOSKY

Kurdami savo namų, darbo vietos jaukumą, daug dėmesio skiriame supančios aplinkos formoms, spalvoms, tekstūroms. Siekiame individualizuoti interjerą, suteikti jam asmeninių ir autentiškų akcentų, dėl kurių patalpos tampa artimos ir komfortiškos. Įvairūs apšvietimo sprendimai ir elektros aksesuarai atlieka ne tik tiesioginę, bet ir dekoratyvią funkciją. Jie harmonizuoja bendrą stilių, išskirsto akcentus po erdvę, suteikia žaismės ir dinamikos, taip pat išbaigtumo vaizdą.

Tinkamai parinktas šviestuvas, net šviesų jungikliai ir kištukiniai lizdai gali tapti svarbia interjero detale, atskleidžiančia patalpos savitumą ir unikalumą.

El. parduotuvėje rasite išskirtinės kokybės ir dizaino šviestuvų bei apšvietimo sprendimų, kurių pagalba galėsite išlaisvinti kūrybiškumą, įgyvendinti seniai brandintas idėjas arba pasisemti įkvėpimo dar nematytiems šviesos efektams. „Nanosky“ – naujas MB „Skaitmeta“ projektas. Turėdami ilgametę patirtį, įgytą privačiame ir verslo sektoriuose, galime pasiūlyti klientų lūkesčius atitinkantį rezultatą.

Mūsų išskirtinumas – universalumas ir daugiafunkciškumas. Esame ne tik Vokietijos ir Prancūzijos įmonių atstovai Lietuvoje. Taip pat teikiame įsigytų šviestuvų montavimo paslaugas, rengiame šviesų valdymo sistemas ir įgyvendiname kitus projektus, susijusius su išmaniųjų namų koncepcija. Jeigu susidomėjote, tačiau el. parduotuvės asortimente nerandate norimo produkto, kreipkitės ir mes pasistengsime rasti idealų variantą.

Noras kurti ypatingą, inovatyvų ir aktualias interjero tendencijas atitinkantį apšvietimą pastūmėjo „Nanosky“ komandą dalintis savo žiniomis bei patirtimi su kitais žmonėmis. Tapkite „Nanosky“ klientais ir išvyskite pasaulį kitomis spalvomis! Mūsų tikslas – atrasti tai, dėl ko jums vėl ir vėl norėsis įjungti šviesą!

Nanosky komanda

Naujausi atnaujinimai
Mūsų paskutinės naujienos
Scroll to Top

Noras kurti ypatingą, inovatyvų ir aktualias interjero tendencijas atitinkantį apšvietimą pastūmėjo „Nanosky“ komandą dalintis savo žiniomis bei patirtimi su kitais žmonėmis.

© 2023 NANOSKY, Visos teisės saugomos.