PIXLUM
Pritaikymo Galimybės

PIXLUM® sistema yra universalus produktas, kurį galima pritaikyti įvairiuose komerciniuose, viešuose bei privačiuose interjero projektuose, kuriant LED žvaigždėtą dangų, aplinkos apšvietimą, LED šviesos dekoracijas, reklaminę erdvę, organizuojant renginių, ekspozicijų apšvietimą ir pan. Siūlome susipažinti su keliomis PIXLUM® pritaikymo galimybėmis skirtingose sferose. Susisiekite su mumis, jei turite ypatingų pageidavimų ir norite įgyvendinti savo idėjas. Išklausysime, patarsime ir paversime jūsų viziją realybe. Teikiame elektroninės PIXLUM® dalies montavimo paslaugas.

PIXLUM® gastronomijos, viešbučių ir pramogų sektoriuje
Restoranas ar viešbutis, sodyba šventiniams renginiams ir konferencijoms, bistro, kavinė, baras ar užeiga, vyninė ar šokolado namai, naktinis klubas ar kazino – PIXLUM® sistemos yra nesudėtingas, greitas ir efektyvus būdas papuošti aplinką. Paverskite apšvietimą įsimintinu ir unikaliu savo įstaigos skiriamuoju bruožu, kad klientai norėtų sugrįžti vėl ir vėl. PIXLUM® sistemų efektas – visada sužavi ir užburia, nesvarbu, kad projektas įgyvendinamas tik tam tikroje zonoje, pavyzdžiui, vestibiulyje, vidiniame baseine, pirčių zonoje, svečių kambariuose, baro perimetre ar pokylių salėje. PixLED šviestuvai, imituojantys naktinį dangų, atpalaiduoja, vilioja mėgautis veikla ir pasinerti į malonumus.

PIXLUM® sveikatingumo ir grožio sektoriuje
Estetinės ir lazerinės medicinos klinika, grožio salonas, SPA, kirpykla, nagų dailės studija, masažo kabinetas, tatuiruočių salonas, sporto klubas, šokių ar jogos studija – tik keli pavyzdžiai, kada PIXLUM® apšvietimas padės klientams atsipalaiduoti ir nusiteikti procedūroms arba pailsėti po sveikatinančios veiklos. Estetiškas interjero apšvietimas daro įspūdį vos įžengus pro duris. Maloni aplinka ramina, nuteikia viltingai, pozityviai ir atspindi įstaigos prioritetus patenkinti kliento poreikius.

PIXLUM® prekybos sektoriuje
Drabužių, avalynės, aksesuarų parduotuvės, vardinių prekės ženklų namai, butikai, antikvariatai, juvelyrinių dirbinių, laikrodžių salonai, interjero dekoro studijos ir baldų parduotuvės – pardavimų sritis pasižymi labai plačiomis interjero apšvietimo variacijomis. Įrenkite PIXLUM® sistemą ekspozicijos salėje, lango vitrinoje, kasų, klientų konsultavimo zonoje, persirengimo kambariuose. Estetiškas interjero apšvietimas padidina vietos vertę ir klientų motyvaciją.

PIXLUM® viešajame sektoriuje
Vaikų darželis ar dienos centras, ligoninė, poliklinika, odontologijos klinika, medicinos centras, psichoterapijos klinika, reabilitacijos centras, sanatorija, senelių globos namai – PIXLUM® apšvietimo sistemos tinka bet kokiai fizinės, psichinės medicinos, socialines, edukacines paslaugas teikiančiai įstaigai, kurioje svarbu sukurti jaukią, atpalaiduojančią, raminančią atmosferą.

Scroll to Top

Noras kurti ypatingą, inovatyvų ir aktualias interjero tendencijas atitinkantį apšvietimą pastūmėjo „Nanosky“ komandą dalintis savo žiniomis bei patirtimi su kitais žmonėmis.

© 2023 NANOSKY, Visos teisės saugomos.