Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas

Pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo prekės gavimo informuoti Pardavėją apie Sutarties nutraukimą, užpildydamas ir Pardavėjui el. paštu info@nanosky.lt pateikdamas formą dėl prekių grąžinimo, nekokybiškų prekių atveju, pridedant nekokybiškos prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar vaizdo medžiagą, parodančias iškilusią problemą.

Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota. Pirkėjas grąžindamas prekę pats atsako už jos sklandų ir saugų grąžinimą.

Pirkėjas gali grąžinti ar pakeisti tik tas prekes, kurios nėra individualiai pritaikytos Pirkėjui, t.y. nėra ne standartinės ar pagamintos pagal Pirkėjo individualius pasirinkimus (spalvos, dydžio, laido ilgio, priedų komplektacijos ar kt.) išskyrus atvejus, kai prekė yra nekokybiška. Kokybiškų prekių grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama, bei nėra sugadinta originali prekės pakuotė.

Grąžinama nekokybiška prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos, t.y. nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. Grąžinimo atveju užpildoma prekių grąžinimo forma (žr. Taisyklių 6.1 p.), pridedant nekokybiškos prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar vaizdo medžiagą, parodančias iškilusią problemą. Jei grąžinta prekė atitinka grąžinimo sąlygas, pinigai už prekes pervedami į Pirkėjo sąskaitą per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos. Pristatymo išlaidos nekompensuojamos.

Grąžinama prekė turi būti pristatoma adresu H. ir O.Minkovskių g. 98, LT-46248, KAUNAS MB”SKAITMETA”.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų ar keičiamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiose Taisyklėse nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Papildomą su prekių pirkimu, pristatymu, grąžinimu ir kitą susijusią informaciją galite rasti skiltyje Pirkimo taisyklės

Scroll to Top

Noras kurti ypatingą, inovatyvų ir aktualias interjero tendencijas atitinkantį apšvietimą pastūmėjo „Nanosky“ komandą dalintis savo žiniomis bei patirtimi su kitais žmonėmis.

© 2023 NANOSKY, Visos teisės saugomos.