Pristatymas

Prekių pristatymas

Prekės pristatomos per kurjerį.

Prekių pristatymo terminas nurodomas prie kiekvienos prekės. Pardavėjas turi teisę pratęsti prekės pristatymo terminą, jei tai atsitinka dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių (pvz., gamintojas neturi prekių sandėlyje, transporto kompanijos vėluoja pristatyti prekę, esant force majeure aplinkybėms ir pan.). Prekių pristatymas tokiu atveju gali pailgėti, bet bendras pristatymo terminas bus ne ilgesnis, nei 80 d. Apie tai Pirkėjas informuojamas elektroniniu paštu. Pardavėjas neįsipareigoja kompensuoti pirkėjui jokių tiesioginių ar netiesioginių nuostolių, atsiradusių dėl pavėluoto prekės pristatymo.

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas bei apmokėtas prekes jo nurodytu adresu. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 7 (septynias) darbo dienas, jeigu apmokėjimas jau buvo atliktas.

Papildomą su prekių pirkimu, pristatymu, grąžinimu ir kitą susijusią informaciją galite rasti skiltyje Pirkimo taisyklės

Scroll to Top

Noras kurti ypatingą, inovatyvų ir aktualias interjero tendencijas atitinkantį apšvietimą pastūmėjo „Nanosky“ komandą dalintis savo žiniomis bei patirtimi su kitais žmonėmis.

© 2023 NANOSKY, Visos teisės saugomos.