Apie
ETTLIN LUX

ETTLIN Smart Textiles GmbH – Vokietijos kompanija, nuo 2000-ųjų pirmaujanti kaip techninių audinių gamintoja. Interjero ir produktų dizaineriai bei inžinieriai nepaliauja kurti naujus inovatyvius gaminius, ieško platesnių tekstilės pritaikymo galimybių.

Kūrėjai iškėlė sau uždavinį suprojektuoti šviesos šaltinį, naudojant dar nežinomą medžiagą. Jų tikslas buvo sukurti tokią tekstilę, kuri, viena vertus, būtų permatoma ir laidi šviesai, kita vertus, suteiktų įdomią trimatės erdvės dimensiją. Taip gimė ETTLIN LUX®.

ETTLIN LUX® yra unikali pasaulyje bei patentuota tekstilė, lemianti trimatės šviesos linijas įjungus už sluoksnio esantį šviesos šaltinį. Tai – įspūdingas estetikos ir apšvietimo dizaino derinys. Tekstilės panaudojimo galimybės labai plačios: nuo individualių projektų iki gamyklinės serijos produktų, paruoštų naudoti. ETTLIN LUX® gaminiams būdingas vienas bendras bruožas – jie žavi ir užburia.

ETTLIN LUX® Decolux – subtili tekstilės ir šviesos sintezė. Tai estetinių paviršių ir malonių lytėjimo pojūčių kombinacija, suderinta su trimačiu šviesos dizainu. ETTLIN LUX® Decolux linijos produktai sukuria erdvėje dinamiškus akcentus ir netikėtumo jausmą. Jie atrodo dekoratyviai net neįjungti, tačiau įjungus apšvietimas tampa dėmesį kaustančiu akcentu.
Laminavimas: Ne
Spauda ant tekstilės: Taip
Skaidrumas: Nepermatomas, UV stabilus
Apdorojimas: Cilindro formos/prisagstomas/visas paviršius gali būti klijuojamas
Garso sugėrimas: Klasė C – „labai sugeriantis“
Priešgaisrinė apsauga: Klasė B1, „antipirenas“ – medžiaga, didinanti audinių atsparumą ugniai

Scroll to Top

Noras kurti ypatingą, inovatyvų ir aktualias interjero tendencijas atitinkantį apšvietimą pastūmėjo „Nanosky“ komandą dalintis savo žiniomis bei patirtimi su kitais žmonėmis.

© 2023 NANOSKY, Visos teisės saugomos.