Nestandartinės gamybos ettlin lux gaminiai

Paskelbtas:

2023-12-14

Kategorija:

Vokiečių bendrovė ETTLIN Smart Textiles GmbH be serijinės gamybos AMBILOOM šviestuvų ir veidrodžių taip pat gamina ir nestandartinius, pagal specialius poreikius projektuojamus gaminius, tokius, kaip veidrodinės sienelės ar įvairių dydžių bei spalvų šviestuvai. Jei šiuo metu įsirengiate namų, viešbučių, restoranų ar kitų patalpų interjerą, pristatome Jums subtilia elegancija išsiskiriančius, unikalius nestandartinės gamybos ETTLIN LUX gaminius, kurie ne tik taps puikiu interjero akcentu, tačiau, derinant skirtingus ETTLIN LUX gaminius, leis sukurti jaukią ir harmoningą aplinką.

MATRIX serijos šviestuvai yra gaminami pagal individualius užsakymus, todėl gali būti skirtingų dydžių bei spalvų.

MATRIX Magma

Cilindro formos šviestuvas, turintis funkcinį apšvietimą iš apačios ir dekoratyvų ETTLIN LUX tekstilės sukuriamą šviesos efektą šviestuvo šonuose. MATRIX Magma gali būti dviejų dydžių – 340 arba 680 mm ilgio. Šviestuvas puikiai tinka restoranuose, baruose, laiptinėse ar kitose patalpose, turinčiose aukštas lubas. Šviestuvo korpusas – juodos spalvos, o jo šonuose esanti tekstilė gali šviesti įvairiomis spalvomis (RGBW-LED), yra dimeriuojama. Šviestuvas gali būti pritaikytas išmaniems namams, kadangi jame gali būti įmontuojama DALI funkcija.

MATRIX Žiedas

MATRIX Žiedas gali būti įvairių dydžių – 1 m / 1,5 m / 2 m skersmens. Juodos spalvos korpusas ir auksinės spalvos žiedo vidus suteikia interjerui paslaptingumo, prabangos, tačiau tuo pačiu ir ramybės pojūtį. Šviesos intensyvumas 3000 K.

MATRIX Toršeras

Minimalistinis, tačiau išskirtinio dizaino toršeras, sudarytas iš 3 MATRIX žiedų. Toršero korpusas ir ETTLIN LUX tekstilė juodos spalvos, o žiedų vidus – auksinės. Juodos ir auksinės spalvos harmonija puikiai atkartoja MATRIX Žiedo dizainą, todėl jie, bei kiti ETTLIN LUX gaminiai gali būti derinami kartu, o taip pat puikiai tiks šiuolaikiniam interjerui ir suteiks jaukumo bei prabangos pojūtį. Šviesos intensyvumas 3000 K.

ETTLIN LUX rėmų sistemos

Vokiečių bendrovė pagal specialius užsakymus gamina trijų rūšių rėmų sistemas: bazinę, standartinę ir profesionalią.
Bazinę sistemą sudaro pagal klientų poreikius suprojektuotas rėmas, norimos spalvos ETTLIN LUX tekstilė bei galinė panelė, ant kurios klientai gali patys susikurti norimo rašto šviesos efektą.
Standartinę sistemą sudaro suprojektuotas rėmas, norimos spalvos ETTLIN LUX tekstilė bei galinė panelė su suprojektuotu statišku LED apšvietimu.
Profesionalią sistemą sudaro suprojektuotas rėmas, norimos spalvos ETTLIN LUX tekstilė bei galinė panelė su suprojektuotu dinamišku LED apšvietimu.
Rėmų sistemos gali būti integruojamos, kaip virtuvinės sienelės, biuro akcentai ar sienų bei lubų dekoro elementai.

ETTLIN LUX veidrodinės sienelės

ETTLIN LUX veidrodinės sienelės yra skirtos atskirti patalpoms. Išjungtos jos gali būti paprastu veidrodiniu stiklu, o įjungtos – sukuria akį traukiantį, nenuspėjamą ir įspūdingą interjerą. Veidrodinės sienelės gali optiškai padidinti patalpą, o dėl ETTLIN LUX tekstilės sukurto šviesos efekto – suteikti jai nepaprastą gylio pojūtį. Šviesos efektas ETTLIN LUX veidrodinėse sienelėse gali būti įvairių spalvų bei raštų.

Norite susikurti unikalų interjero dizainą su nestandartiniais ETTLIN LUX gaminiais?
Susisiekite su „Nanosky“ komanda.

Scroll to Top

Noras kurti ypatingą, inovatyvų ir aktualias interjero tendencijas atitinkantį apšvietimą pastūmėjo „Nanosky“ komandą dalintis savo žiniomis bei patirtimi su kitais žmonėmis.

© 2023 NANOSKY, Visos teisės saugomos.